Products > Aktif Network > Nets

Nets - NE-GSFP-M-05-T
Nets Endüstriyel Gigabit SFP
Multi-Mode (850 nm), LC konektör
Maksimum mesafe: 500 m (OM2 ve yukarısı kablo ile)
-40 ~ +75⁰C
Nets - NE-GSFP-S-20-T
Nets Endüstriyel Gigabit SFP
Single-Mode (1310 nm), LC konektör
Maksimum mesafe: 20 km
-40 ~ +75⁰C
Nets - NE-IS2-908F16
Nets L2 Yönetilebilir Endüstriyel Switch
8x 10/100/1000BaseT port
16x 1G SFP Yuvası
IP30 19" Rack Tipi Gövde
-40 ~ +75⁰C
Aşırı Voltaj/akım koruması:
Data Port: 6 kV (10/700μs)
Güç Girişi: 3 kA (8/20μs)
Nets - NE-IS3-8GP4GS-240
Nets L3 Yönetilebilir Endüstriyel Switch
8x 10/100/1000BaseT PoE+ port
IEEE 802.3at/af (port başına 30W, 240W PoE bütçesi)
4x 1G SFP yuvası
48V-55V DC Input
IP40 Alüminyum Gövde
-40 ~ +75⁰C
Voltaj/akım koruması:
Data Port: 6 kV (10/700μs)
Güç Girişi: 3 kA (8/20μs)
Nets - NE-IS3-8GU4GS-480
Nets L3 Yönetilebilir Endüstriyel Switch
8x 10/100/1000BaseT PoE+ port
IEEE 802.3bt/at/af (port başına 60W, 480W PoE bütçesi)
4x 1G SFP yuvası
48V-55V DC Input
IP40 Alüminyum Gövde
-40 ~ +75⁰C
Aşırı Voltaj/akım koruması:
Data Port: 6 kV (10/700μs)
Güç Girişi: 3 kA (8/20μs)

Showing products 1 to 5 from out of 5 products.