Products > Pasif Network > Ruijie

Ruijie - RU-40G-AOC-5M
40G QSFP+ Optik Stack Kablosu (her iki uç için transceiver mevcut) S5750-H Serisi, S6220 Serisi, S8600E Serisi ve N18000 Serisi Switch'ler için, 5 Metre
Ruijie - RU-40G-QSFP-STACK3M
40G DAC (Direct Attach Copper) Bakır Kablo, QSFP+ için, 3 metre
40G copper cable for QSFP+, 3M
Ruijie - RU-CON-DB9/RJ45-2M
Ruijie Console Cable RJ45-to-DB9 (2m)
Ruijie - RU-M78-PSE
S7808C'nin Evrensel POE Güç Modülü, RG-PA1600I-PL ve RG-PA3000I-PL ile birlikte çalışır
Universal POE power module of S7808C, work with RG-PA1600I-PL and RG-PA3000I-PL
Ruijie - RU-RG-M5000E-AC500P
AC Güç Modülü, 370W Güç Bütçesi, maks. 24 PoE port ya da 12 PoE+ port (RG-S2910C-24GT2XS-HP-E ve RG-S2910C-48GT2XS-HP-E için)
AC Power Module, 370W Power Budget for PoE, up to 24 PoE ports or 12 PoE+ ports (only for RG-S2910C-24GT2XS-HP-E and RG-S2910C-48GT2XS-HP-E)
Ruijie - RU-RG-M5000E-AC60
Güç Kaynağı Modülü, RG-S5750-24SFP/8GT-E için, 60W AC
(Power Supply Module, Only for RG-S5750-24SFP/8GT-E, 60W AC)
Ruijie - RU-RG-PA1150P-F
AC Güç Modülü, 740W Güç Bütçesi, maks. 48 PoE port ya da 24 PoE+ port (RG-S2910C-24GT2XS-HP-E ve RG-S2910C-48GT2XS-HP-E için)
AC Power Module, 740W Power Budget for PoE, up to 48 PoE ports or 24 PoE+ ports (only for RG-S2910C-24GT2XS-HP-E and RG-S2910C-48GT2XS-HP-E)
Ruijie - RU-RG-PA150I-F
RG-S5750C-48SFP4XS-H için AC Güç Modülü, 150W güç bütçesi
Ruijie - RU-RG-PA3000I-PL
PoE Güç Modülü RG-S8600 serisi, RG-N18007 ve RG-N18010 için (yedek AC, 3000W güç destekler)
PoE power module for RG-S8600 series, RG-N18007 and RG-N18010 (support redundancy, AC, 3000W)
Ruijie - RU-RG-PA300I
Güç Kaynağı, WS5708 & WS6816 için, 300W
Power Supply for WS5708 & WS6816, 300W
Ruijie - RU-RG-PA300I-F
S7805 için AC Güç Kaynağı Modülü
S7805 AC Power Supply Module
Ruijie - RU-RG-PA600I
Güç Modülü N18000 & S8600E Serisi Switch için (yedek güç destekler, AC, 600W,10A)
Power Module for N18000 & S8600E Series Switch (support redundancy, AC, 600W, 10A)
Ruijie - RU-RG-PA600I-F
Evrensel Güç Modülü (AC, 600W) yedek özellikli
Universal power module (AC, 600W) with redundancy function
Ruijie - RU-RG-PA70I
AC Güç Kaynağı Modülü, S5750H Switch'ler için
AC power module for S5750H Switches
Ruijie - RU-RG-PBOX-DC12
Güç Adaptörü, RG-S2910-H Serisi için, 2 x 10/100/1000M Ethernet Port, 1 x Güç Çıkış Port'u, Çıkış Voltajı: 12VDC
Ruijie - RU-XG-SFP-AOC1M
10GBASE SFP+ Optik Stack Kablosu (kablo uçlarında transceiver mevcut) (S2910 ve S5750-H Serisi Switch'ler için, 1 Metre
10GBASE SFP+ Optical Stack Cable (included both side transceivers) for S2910 and S5750-H Series Switches, 1 Meters
Ruijie - RU-XG-SFP-AOC3M
10GBASE SFP+ Optik Stack Kablosu (kablo uçlarında transceiver mevcut) (S2910 ve S5750-H Serisi Switch'ler için, 3 Metre
10GBASE SFP+ Optical Stack Cable (included both side transceivers) for S2910 and S5750-H Series Switches, 3 Meters
Ruijie - RU-XG-SFP-SR-MM850
10GBASE-SR, SFP+ Transceiver, MM (850nm, 300m, LC)

Showing products 1 to 18 from out of 18 products.