DepoNet, Avrupa'nın Bir Numaralı Yapısal Kablolama Sistemleri Üreticisi olan Brand-Rex Firmasının Türkiye Distribütörü Oldu

Network teknoloji ürünlerinin satıs, pazarlama ve dagıtım hizmetlerini gerçeklestiren Deponet, distribütörlük halkasına Brand-Rex markasını ekledi.

1972 yılında Iskoçya'da kurulmus olan Brand-Rex, günde 4500 km kablo üretimiyle Avrupa'nın en büyük yapısal kablolama sistemleri firmasıdır.


Brand-Rex, sıra dısı çevre kosulları ve uygulamalarında kullanılabilen, 25 yıllık ürün garantisine sahip, yüksek performanslı bakır ve fiber optik kablolama sistemleri ve data-center çözümlerine yönelik ürünler saglamaktadır. Üflemeli fiber (air-blown fiber) sistemlerinde teknoloji lideri olan Brand-Rex aynı zamanda "Akıllı Altyapı ve Yönetim Çözümleri" sunarak kurumların kablo altyapı sistemlerini şeffaf ve yönetilebilir bir yapıya kavusturur.

Brand-Rex'in genel merkezi Iskoçya'nın Glenrothes sehrinde bulunmaktadır. Brand-Rex'in Manchester yakınlarında bulunan üretim üssü ISO 9001:2000 kalite belgesine ve ISO 14000 çevre yönetim sistemi sertifikasyonuna sahiptir.

Brand-Rex ürünlerinin proje bazında satısı, satıs sonrası teknik destek hizmeti DepoNet kanalıyla Türkiye'de gerçeklestirilecektir. DepoNet firması bayilerinin proje ihtiyaçlarını gecikmesiz karşılayabilmek için Türkiye’de zengin ürün çesidi içeren bir stok oluşturmustur.

Brand-Rex Ürünleri İçin Tıklayınız